Cienie do powiek w jesiennych barwach

https://aspazja.pl/zabiegi/japonski-cosmolifting-twarzy

Gdy w naszym codziennym makijażu najbardziej podkreślać lubimy oczy, to właśnie jesień daje nam doskonałą paletę barw, która pozwoli na uzyskanie nieprzeciętnego wyglądu. W ciągu dnia zdecydowanie bardziej sprawdzą się makijaże lżejsze, o mniejszym nasyceniu koloru.

Dobrym wyborem będzie makijaż nude – w kolorach beżu, z zaznaczoną eyelinerem kreską. Makijaż wieczorowy daje na znacznie większe pole do popisu.

Klasyczne smoky eyes wzbogacić możemy fioletem, purpurą i złotem. Modne tej jesieni są także wszelkie odcienie niebieskiego, które świetnie podkreślą błękitną i zieloną tęczówkę.

Przy makijażu oka pamiętać należy o brwiach – szczególnie w przypadku mocno podkreślonej powieki. Nie można dopuścić do tego, by brwi były za jasne i „ginęły” w całości kompozycji.

Stanowią one bardzo ważny element twarzy, wpływając na jej kształt i ramę. Kolor naszych brwi dopasowany powinien być do karnacji oraz współgrać z kolorem włosów.

Brwi podkreślać można na wiele sposobów – henną, cieniem do powiek, kredką, woskiem – każdy ma swoją własną ulubioną technikę. Makijaż oka w jesiennych kolorach z dobrze podkreślonymi brwiami to hit nadchodzącej pory roku.

www.toyactiv.pl