Odmładzająca kąpiel w Bałtyku

http://montibello.pl/skin-care/produkty/kategorie-produktow/

Będąc nad polskim morzem wczasowicze zażywają kąpieli słonecznych, podczas których zdarza się im nie używać filtrów chroniących skórę przed szkodliwymi promieniami UV. Takie zachowanie skutkuje mahoniową opalenizną, jednak tym sposobem bardzo łatwo o oparzenia słoneczne i inne choroby skórne.

Leżymy na plaży mocząć czasem nogi i narzekając na lodowatą wodę w Bałtyku. Tymczasem to kąpiel w wodzie morskiej wpływa na zdrowie i urodę, a wszystko dzięki minerałom, które zawiera woda właśnie w naszym polskim morzu.

Woda morska nawilża skórę, poprawia jej ukrwienie, sprawia, że jest bardziej elastyczna i jest w lepszej kondycji, a co za tym idzie mamy wrażenie, że ubyło nam lat. Kąpiel w Morzu Bałtyckim zalecana jest ludziom zestresowanych dla odprężena i relaksu.

Zanurzjac się w zimnych wodach Bałtyku poprawiamy krążenie naszej krwi i dobroczynnie wpływamy na przemianę materii. Po powrocie do domu można sprawić sobie taką kapiel we własnej wannie dosypując do wody niewielką ilość soli morskiej, wówczas miłe wspomnienia z urlopu same powrócą.