Podróż drogą Tizi n’Tichka w Maroku

Na imprezy typu komunia święta sukienki dla dziewczynek szyte są na zamówienie https://patatajek.pl/kategorie/56-marynarki

Długotrwała podróż samochodem wydaje się nam być męcząca i mało komfortowa. Jednakże zdarza się, że sceneria za oknem rekompensuje nam wszelkie niedogodności.

Niesamowitych wrażeń wizualnych dostarcza podróż przez przełęcz Tizi n’Tichka w Maroku. Droga ciągnie się przez pasmo gór Atlasu Wysokiego i prowadzi z Marrakeszu do Warzazat.

Warto wiedzieć, że jest to najwyżej zbudowana droga w Maroku. W najwyższych punktach osiąga wysokość 2260 metrów nad poziomem morza.

Z samochodu można podziwiać górskie szczyty, na których utrzymuje się śnieg oraz ziemię koloru czerwonego w najwyższych partiach trasy. Surowy krajobraz gór robi niesamowite wrażenie na podróżujących turystach.

Gdzieniegdzie można zobaczyć pasące się kozy i owce. Ta niesamowita trasa jest polecana nie tylko dla wielbicieli malowniczych krajobrazów, ale także dla miłośników adrenaliny i mocnych wrażeń.

Droga, choć bardzo wąska, jest pełna zakrętów i serpentyn, a na niektórych odcinkach wiedzie nad urwiskami i przepaściami.