Samoopalacze i balsamy brązujące

mincer łóżko led

Ci, którym zależy na zdrowiu, ale i na letniej opaleniźnie sięgnąć mogą po samoopalacz lub jego lżejszą wersję – balsam brązujący. Ich stosowanie pozwala na osiągnięcie efektu brązowej skóry bez konieczności narażania jej na szkodliwe promienie słoneczne. Samoopalacze dają zdecydowanie szybszy efekt niż balsamy. Opalenizna może pojawić się już po godzinie.

Są zatem dobrym rozwiązaniem w przypadku, gdy potrzebujemy jej od zaraz. Dla posiadaczek bardzo jasnej skóry polecane są balsamy brązujące. Nie są tak inwazyjne jak samoopalacze – rzadziej pozostawiają smugi na ciele, a opalenizna pojawia się stopniowo, po kilku użyciach. Przed zastosowaniem zarówno balsamu jak i samoopalacza warto odpowiednio przygotować skórę.

Przed aplikacją produktu niezbędny będzie peeling i nałożenie lekkiego mleczka do ciała. W miejscach, w których nasza skóra jest grubsza warto zastosować dodatkową warstwę kremu nawilżającego. Dzięki niej unikniemy żółtych plam na łokciach, kolanach czy piętach. Efekt opalenizny uzyskany w ten sposób można dodatkowo podkreślić rozświetlaczem, który nada skórze zdrowego blasku.

www.recznenarzedzia.com.pl